Bedrijven waar wij al geruime tijd het beeld licht en geluid voor verzorgen:

 

Ria Joosten Catering&Evenementen: www.joosten-catering.nl

 

Kasteel Groot Buggenum: www.kasteelgrootbuggenum.nl

 

Cafe Sjaen/Disco Bar Toedem: www.sjaen.nl

 

Niens Horeca Maasbree: www.nienshoreca.nl

 

The Apollo Helden: www.theapollo.nl

 

Stichting Oke Helden: www.dorpsgezellig.nl

 

Disco Limburg: www.discolimburg.nl

 

Plein College Sint Joris Eindhoven: www.sintjoris.sghetplein.nl

 

Cafe De Boesjer Kessel: www.cafedeboesjer.nl

 

 Demo Productions: www.demoproductions.nl